Home Tafels Salontafels Alle salontafels Organische Salontafel Yuo Mangohout – Lichtbruin
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 250422 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Mango hout |
| Bijzonderheden | Maximum draagkracht is 8 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 80 cm |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Organische Salontafel Yuo Mangohout – Lichtbruin
349,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Specificaties
| Artikelnummer | 250422 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Mango hout |
| Bijzonderheden | Maximum draagkracht is 8 kg |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 80 cm |













