Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Salontafels Organische Salontafel Urban Bloom 110 x 90cm
Productomschrijving
De Urban Bloom salontafel brengt een verfijnde balans tussen functionaliteit en design – zowel binnen als buiten. Met zijn robuuste afwerking en natuurlijke look is deze tafel een stijlvol middelpunt op je terras of in je woonkamer.
Specificaties
| Artikelnummer | 213770 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, Acryl, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 114 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 114 cm |
| Merk | Richmond Interiors |
Organische Salontafel Urban Bloom 110 x 90cm
838,-
Productomschrijving
De Urban Bloom salontafel brengt een verfijnde balans tussen functionaliteit en design – zowel binnen als buiten. Met zijn robuuste afwerking en natuurlijke look is deze tafel een stijlvol middelpunt op je terras of in je woonkamer.
Specificaties
| Artikelnummer | 213770 |
|---|---|
| Kleur | sandstone |
| Set | Enkel |
| Materiaal | IJzer, Acryl, betonmateriaal, vezel |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 114 cm |
| Hoogte | 34 cm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 114 cm |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad








