Home Cyber Monday Organische Salontafel Rockyard Faux Marmer – 127 x 122 cm
Specificaties
| Artikelnummer | 212862 |
|---|---|
| Kleur | Wite |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Acryl, cement, Glasvezel |
| Lengte | 127 cm |
| Breedte | 122 cm |
| Hoogte | 37 cm |
| Gewicht | 91 |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 127 cm |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Organische Salontafel Rockyard Faux Marmer – 127 x 122 cm
1.342,- Oorspronkelijke prijs was: 1.342,-.805,20Huidige prijs is: 805,20.
-40%
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 212862 |
|---|---|
| Kleur | Wite |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Acryl, cement, Glasvezel |
| Lengte | 127 cm |
| Breedte | 122 cm |
| Hoogte | 37 cm |
| Gewicht | 91 |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 127 cm |
| Merk | Richmond Interiors |







