Home Tafels Salontafels Alle salontafels Organische Salontafel Maxfield Marmer en Ijzer – Beige
Productomschrijving
Een salontafel die de zithoek compleet maakt. Het oppervlak biedt ruimte voor boeken, decoratie of een dienblad. Het ontwerp geeft de ruimte een elegante en rustige uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | Glas, IJzer, Keramiek |
| Lengte | 140,0 cm |
| Breedte | 70,0 cm |
| Hoogte | 35,0 cm |
| Gewicht | 47 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Dikte tafelblad | 1,4 cm |
| Diepte | 70,0 cm |
Organische Salontafel Maxfield Marmer en Ijzer – Beige
1.124,-
Productomschrijving
Een salontafel die de zithoek compleet maakt. Het oppervlak biedt ruimte voor boeken, decoratie of een dienblad. Het ontwerp geeft de ruimte een elegante en rustige uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Set | Enkel |
| Materiaal | Glas, IJzer, Keramiek |
| Lengte | 140,0 cm |
| Breedte | 70,0 cm |
| Hoogte | 35,0 cm |
| Gewicht | 47 kg |
| Vorm | Ovaal |
| Dikte tafelblad | 1,4 cm |
| Diepte | 70,0 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeBijzettafel Squand Klein 27 cm – Zwart129,-In nabestelling






