Home Tafels Salontafels Alle salontafels Organische Salontafel Maud Mangohout 100 x 85cm – Lichtbruin
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96535 |
|---|---|
| Kleur | Lichtbruin |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Mango hout |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 85 cm |
| Hoogte | 32 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Vorm | Organisch |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Eleonora |
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Organische Salontafel Maud Mangohout 100 x 85cm – Lichtbruin
399,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96535 |
|---|---|
| Kleur | Lichtbruin |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Poten zelf monteren |
| Materiaal | Mango hout |
| Lengte | 100 cm |
| Breedte | 85 cm |
| Hoogte | 32 cm |
| Gewicht | 2,1 kg |
| Vorm | Organisch |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Eleonora |








