Home Tafels Salontafels Alle salontafels Organische Salontafel Ellington Hout 150 x 80cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Salontafel Ellington heeft een afwerking van donker eikenfineer en een strak, laag ontwerp. Een tijdloos stuk dat goed past in zowel moderne als klassieke interieurs.
Specificaties
| Artikelnummer | 214212 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Set | Enkel |
| Materiaal | MDF, Eiken fineer, gerecycled hout |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Gewicht | 31 kg |
| Vorm | Organisch |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Organische Salontafel Ellington Hout 150 x 80cm
649,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Salontafel Ellington heeft een afwerking van donker eikenfineer en een strak, laag ontwerp. Een tijdloos stuk dat goed past in zowel moderne als klassieke interieurs.
Specificaties
| Artikelnummer | 214212 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Set | Enkel |
| Materiaal | MDF, Eiken fineer, gerecycled hout |
| Lengte | 80 cm |
| Breedte | 150 cm |
| Hoogte | 36 cm |
| Gewicht | 31 kg |
| Vorm | Organisch |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad







