Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Eettafels Organische Eettafel Ellington Hout 230 x 100cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Eettafel Ellington is vervaardigd uit eikenfineer in een diepe bruintint. De gestructureerde basis en afgeronde randen zorgen voor een stevige maar elegante uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 214213 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | MDF, Eiken fineer, gerecycled hout |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 61 kg |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 230 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Organische Eettafel Ellington Hout 230 x 100cm
1.247,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Eettafel Ellington is vervaardigd uit eikenfineer in een diepe bruintint. De gestructureerde basis en afgeronde randen zorgen voor een stevige maar elegante uitstraling.
Specificaties
| Artikelnummer | 214213 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | MDF, Eiken fineer, gerecycled hout |
| Lengte | 230 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Gewicht | 61 kg |
| Vorm | Organisch |
| Lengte tafelblad | 230 cm |
| Uitschuifbaar | Niet uitschuifbaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad








