Home Zitmeubels Banken Alle Banken Organische Bank Amelia Geweven stof – Blossom
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Bank Amelia heeft vaste kussens, een zacht, afgerond ontwerp en wordt geleverd met twee sierkussens. Bekleed met lodge blossom-stof voor een verfijnde en knusse uitstraling. Ook verkrijgbaar in natural fancy.
Specificaties
| Artikelnummer | 214173 |
|---|---|
| Kleur | lodge blossom |
| Materiaal | Hout, 100% Polyester Microvezel, polywood, schuim, Veren |
| Lengte | 95 cm |
| Breedte | 227 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Gewicht | 63 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 95 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Organische Bank Amelia Geweven stof – Blossom
1.344,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Bank Amelia heeft vaste kussens, een zacht, afgerond ontwerp en wordt geleverd met twee sierkussens. Bekleed met lodge blossom-stof voor een verfijnde en knusse uitstraling. Ook verkrijgbaar in natural fancy.
Specificaties
| Artikelnummer | 214173 |
|---|---|
| Kleur | lodge blossom |
| Materiaal | Hout, 100% Polyester Microvezel, polywood, schuim, Veren |
| Lengte | 95 cm |
| Breedte | 227 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Gewicht | 63 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 95 cm |












