Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 250109 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Wol |
| Bijzonderheden | Backing : 100% katoen |
| Lengte | 290 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 19,5 kg (inclusief verpakking) |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Organisch Vloerkleed Contour – Beige
469,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 250109 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Wol |
| Bijzonderheden | Backing : 100% katoen |
| Lengte | 290 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 3 cm |
| Gewicht | 19,5 kg (inclusief verpakking) |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
Gerelateerde producten
-
Showroom model
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeVloerkleed Dolce rond zwart549,-Niet op voorraad










