Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Nachtkastjes Nachtkastje Ritz Travertinlook en eiken Met 3 lades
Productomschrijving
Het nachtkastje Ritz met drie lades combineert tijdloze elegantie met natuurlijke materialen, dankzij het travertin keramische blad en het lichaam van eikenfineer. De warme houtstructuur en het luxe blad zorgen voor een chique uitstraling, terwijl de drie ruime lades praktische opbergruimte bieden. Perfect voor een stijlvol ingerichte slaapkamer met een natuurlijke touch.
Specificaties
| Artikelnummer | 213224 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | MDF, Metaal, Eiken fineer, gerecycled hout, Travertin Keramiek |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Gewicht | 31 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |
Nachtkastje Ritz Travertinlook en eiken Met 3 lades
584,-
Productomschrijving
Het nachtkastje Ritz met drie lades combineert tijdloze elegantie met natuurlijke materialen, dankzij het travertin keramische blad en het lichaam van eikenfineer. De warme houtstructuur en het luxe blad zorgen voor een chique uitstraling, terwijl de drie ruime lades praktische opbergruimte bieden. Perfect voor een stijlvol ingerichte slaapkamer met een natuurlijke touch.
Specificaties
| Artikelnummer | 213224 |
|---|---|
| Kleur | Brown |
| Materiaal | MDF, Metaal, Eiken fineer, gerecycled hout, Travertin Keramiek |
| Lengte | 40 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 65 cm |
| Gewicht | 31 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |










