Home Merken LOFT24 LOFT24 Nachtkastjes Nachtkastje Nona Acaciahout Met 1 lade
Productomschrijving
Dit nachtkastje ‘black square’ is gemaakt van massief acaciahout en heeft een prachtige zwarte finish en een houten frame. Het nachtkastje beschikt over één lade. Dit nachtkastje is geschikt voor iedere slaapkamer dankzij de prachtige afwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 2815/15Z |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Massief Acaciahout |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 7 kg (inclusief verpakking) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
| Diepte | 35 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
Nachtkastje Nona Acaciahout Met 1 lade
99,95
Productomschrijving
Dit nachtkastje ‘black square’ is gemaakt van massief acaciahout en heeft een prachtige zwarte finish en een houten frame. Het nachtkastje beschikt over één lade. Dit nachtkastje is geschikt voor iedere slaapkamer dankzij de prachtige afwerking.
Specificaties
| Artikelnummer | 2815/15Z |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Massief Acaciahout |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 50 cm |
| Gewicht | 7 kg (inclusief verpakking) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
| Diepte | 35 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad










