Home Merken LOFT24 LOFT24 Kasten Nachtkastje Carve Massief Acacia – Bruin – Zwevend
Productomschrijving
Loft24 Nachtkastje Carve – Zwevend, Massief Acacia – Bruin
Het compacte nachtkastje Carve is vervaardigd uit massief acacia met een warme bruine afwerking. Het zwevend ontwerp heeft één lade en een open vak voor boeken of een nachtlampje, waardoor het rustig en ruimtelijk oogt. De lade biedt praktische opbergruimte en sluit mooi weg achter een subtiele greeplijst. Dankzij het tijdloze design past dit nachtkastje in zowel moderne als landelijke interieurs.
Loft24 Nachtkastje Carve bestellen?
Bestel het Loft24 Nachtkastje Carve online en ontvang het binnen enkele werkdagen.
Specificaties
| Artikelnummer | 3011/15D |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Massief acaciahout bruin |
| Zelf monteren? | Zelf ophangen |
| Materiaal | Hout, Massief Acaciahout |
| Bijzonderheden | Massief acacia, Open vak, Uitgevoerd met 1 lade, Zwevend model |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Vorm | Zwevend |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 30 cm |
Nachtkastje Carve Massief Acacia – Bruin – Zwevend
99,-
Productomschrijving
Loft24 Nachtkastje Carve – Zwevend, Massief Acacia – Bruin
Het compacte nachtkastje Carve is vervaardigd uit massief acacia met een warme bruine afwerking. Het zwevend ontwerp heeft één lade en een open vak voor boeken of een nachtlampje, waardoor het rustig en ruimtelijk oogt. De lade biedt praktische opbergruimte en sluit mooi weg achter een subtiele greeplijst. Dankzij het tijdloze design past dit nachtkastje in zowel moderne als landelijke interieurs.
Loft24 Nachtkastje Carve bestellen?
Bestel het Loft24 Nachtkastje Carve online en ontvang het binnen enkele werkdagen.
Specificaties
| Artikelnummer | 3011/15D |
|---|---|
| Kleur | Bruin, Massief acaciahout bruin |
| Zelf monteren? | Zelf ophangen |
| Materiaal | Hout, Massief Acaciahout |
| Bijzonderheden | Massief acacia, Open vak, Uitgevoerd met 1 lade, Zwevend model |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Vorm | Zwevend |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 30 cm |











