Home Accessoires Overige decoratie Nachtkastje 1L blend / Robuust hardhout
Productomschrijving
| Artikelnummer | 2401/20 |
| Uitvoeringen |
|
| Afmetingen |
|
Specificaties
| Artikelnummer | 2401/20 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
Onderhoud
Afnemen met een lichtvochtige doek
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad -
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad
Loft24
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Nachtkastje 1L blend / Robuust hardhout
159,-
1 stuk op voorraad
2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
| Artikelnummer | 2401/20 |
| Uitvoeringen |
|
| Afmetingen |
|
Specificaties
| Artikelnummer | 2401/20 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 45 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
Onderhoud
Afnemen met een lichtvochtige doek
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad -
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad





