Home Zitmeubels Banken Alle Banken Loungebank Trentino Links/Rechts Geweven stof Bruin
Productomschrijving
De Trentino is een stijlvolle bank met een luxueuze, comfortabele uitstraling. De losse zit- en rugkussens zorgen voor een ontspannen en flexibel zitcomfort. Dankzij het strakke ontwerp en de royale vorm past deze bank perfect in een modern interieur. Een tijdloos meubelstuk dat elegantie en comfort moeiteloos combineert. De Trentino is ook beschikbaar als voorraadmodel met een flexibel loungegedeelte. Dankzij de los te koppelen armleuningen kan de lounge zowel links als rechts worden geplaatst. Zo past de bank zich moeiteloos aan jouw interieur en wensen aan.
Specificaties
| Artikelnummer | 214931 |
|---|---|
| Kleur | cayenne brown |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pocketveren, PVC, schuim |
| Lengte | 170 cm |
| Breedte | 344 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 150 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 170 cm |
Loungebank Trentino Links/Rechts Geweven stof Bruin
4.943,-
Productomschrijving
De Trentino is een stijlvolle bank met een luxueuze, comfortabele uitstraling. De losse zit- en rugkussens zorgen voor een ontspannen en flexibel zitcomfort. Dankzij het strakke ontwerp en de royale vorm past deze bank perfect in een modern interieur. Een tijdloos meubelstuk dat elegantie en comfort moeiteloos combineert. De Trentino is ook beschikbaar als voorraadmodel met een flexibel loungegedeelte. Dankzij de los te koppelen armleuningen kan de lounge zowel links als rechts worden geplaatst. Zo past de bank zich moeiteloos aan jouw interieur en wensen aan.
Specificaties
| Artikelnummer | 214931 |
|---|---|
| Kleur | cayenne brown |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pocketveren, PVC, schuim |
| Lengte | 170 cm |
| Breedte | 344 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Gewicht | 150 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 170 cm |















