Home Zitmeubels Banken Alle Banken Loungebank Pasha Chenille, kleur Pearl
Productomschrijving
De Pasha is een luxe bank met een warme, uitnodigende uitstraling. Dankzij de losse rug- en zitkussens geniet je van ultiem comfort en een ontspannen zitervaring. De bijgeleverde sierkussens geven de bank een speels en stijlvol accent. Perfect voor wie comfort en sfeer wil combineren in het interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 211521 |
|---|---|
| Kleur | Pearl Island |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Koudschuim, Schuim Vlokken, Veren, Vezels |
| Hoogte | 366 cm |
| Gewicht | 177 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 213 cm |
Loungebank Pasha Chenille, kleur Pearl
4.257,-
Productomschrijving
De Pasha is een luxe bank met een warme, uitnodigende uitstraling. Dankzij de losse rug- en zitkussens geniet je van ultiem comfort en een ontspannen zitervaring. De bijgeleverde sierkussens geven de bank een speels en stijlvol accent. Perfect voor wie comfort en sfeer wil combineren in het interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 211521 |
|---|---|
| Kleur | Pearl Island |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Koudschuim, Schuim Vlokken, Veren, Vezels |
| Hoogte | 366 cm |
| Gewicht | 177 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 213 cm |










