Home Zitmeubels Banken Loungebanken Loungebank Pandora – Bruin (lounge links)
Productomschrijving
Een royale lounge-opstelling met een uitgesproken en krachtig karakter. De Pandora valt op door haar volumineuze vormgeving en comfortabele zitbeleving. Het lounge-element creëert een open en uitnodigende hoek waarin ontspanning centraal staat. Ideaal voor ruime woonomgevingen waarin een statement wordt gecombineerd met comfort.
Specificaties
| Kleur | brown chunky |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | MDF, 100% Polyester, Essen Fineer, Multiplex, schuim |
| Lengte | 210,0 cm |
| Hoogte | 320,0 cm |
| Zitdiepte | 65,0 cm |
| Zithoogte | 40,0 cm |
| Gewicht | 110 kg |
| Diepte | 210,0 cm |
Loungebank Pandora – Bruin (lounge links)
3.148,-
Productomschrijving
Een royale lounge-opstelling met een uitgesproken en krachtig karakter. De Pandora valt op door haar volumineuze vormgeving en comfortabele zitbeleving. Het lounge-element creëert een open en uitnodigende hoek waarin ontspanning centraal staat. Ideaal voor ruime woonomgevingen waarin een statement wordt gecombineerd met comfort.
Specificaties
| Kleur | brown chunky |
|---|---|
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | MDF, 100% Polyester, Essen Fineer, Multiplex, schuim |
| Lengte | 210,0 cm |
| Hoogte | 320,0 cm |
| Zitdiepte | 65,0 cm |
| Zithoogte | 40,0 cm |
| Gewicht | 110 kg |
| Diepte | 210,0 cm |




