Home Zitmeubels Banken Alle Banken Loungebank Novaro – Cream (lounge rechts)
Productomschrijving
Een royale loungeopstelling die maximale ontspanning biedt. Perfect voor lange avonden met familie of vrienden. Het ontwerp combineert comfort met een elegante uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215519 |
|---|---|
| Kleur | cream tweed |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Lengte | 193 cm |
| Hoogte | 308 cm |
| Zitdiepte | 160 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 71 cm |
| Gewicht | 119 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 193 cm |
Loungebank Novaro – Cream (lounge rechts)
3.648,-
Productomschrijving
Een royale loungeopstelling die maximale ontspanning biedt. Perfect voor lange avonden met familie of vrienden. Het ontwerp combineert comfort met een elegante uitstraling. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215519 |
|---|---|
| Kleur | cream tweed |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Lengte | 193 cm |
| Hoogte | 308 cm |
| Zitdiepte | 160 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 71 cm |
| Gewicht | 119 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 193 cm |











