Home Zitmeubels Banken Alle Banken Loungebank Novaro – Cream (lounge links)

Productomschrijving
Een royale loungeopstelling die ontworpen is voor ultiem comfort. De ruime zit nodigt uit om te ontspannen na een lange dag. Het ontwerp vormt een warm en uitnodigend middelpunt in de woonkamer. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215518 |
|---|---|
| Kleur | cream tweed |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Lengte | 193 cm |
| Hoogte | 308 cm |
| Zitdiepte | 160 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 71 cm |
| Gewicht | 119 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 193 cm |
Loungebank Novaro – Cream (lounge links)
3.648,-
Productomschrijving
Een royale loungeopstelling die ontworpen is voor ultiem comfort. De ruime zit nodigt uit om te ontspannen na een lange dag. Het ontwerp vormt een warm en uitnodigend middelpunt in de woonkamer. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215518 |
|---|---|
| Kleur | cream tweed |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Lengte | 193 cm |
| Hoogte | 308 cm |
| Zitdiepte | 160 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Hoogte armleuning | 71 cm |
| Gewicht | 119 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 193 cm |



