Home Zitmeubels Banken Alle Banken Loungebank Felix Chenille, kleur Wit
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
.
Specificaties
| Artikelnummer | 210982 |
|---|---|
| Kleur | white chenille |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Hr (Extra) Zacht Schuim, Schuim Vlokken, Springveren, Vezelvulling |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 30,0 cm |
| Gewicht | 11,5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 160 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Loungebank Felix Chenille, kleur Wit
4.364,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
.
Specificaties
| Artikelnummer | 210982 |
|---|---|
| Kleur | white chenille |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, Hr (Extra) Zacht Schuim, Schuim Vlokken, Springveren, Vezelvulling |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 30,0 cm |
| Gewicht | 11,5 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 160 cm |




