Home Tafels Laptoptafels Laptoptafel Fairfax Marmer 45 x 40cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
De Fairfax sofatafel is de perfecte aanvulling voor wie houdt van minimalistisch design met een luxe touch. Dankzij de langwerpige vorm past hij mooi voor een bank of als stijlvolle toevoeging in een loungehoek.
Specificaties
| Artikelnummer | 213525 |
|---|---|
| Kleur | Clay |
| Materiaal | IJzer, Toronto Marmer |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 67 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Laptoptafel Fairfax Marmer 45 x 40cm
269,-
In nabestelling
(verwacht 15/06/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
De Fairfax sofatafel is de perfecte aanvulling voor wie houdt van minimalistisch design met een luxe touch. Dankzij de langwerpige vorm past hij mooi voor een bank of als stijlvolle toevoeging in een loungehoek.
Specificaties
| Artikelnummer | 213525 |
|---|---|
| Kleur | Clay |
| Materiaal | IJzer, Toronto Marmer |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 67 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Vorm | Rechthoekig |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad








