Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Laptoptafels Laptoptafel Dulce Marmer – grijs
Productomschrijving
Een compacte tafel die perfect past naast een bank of fauteuil. Ideaal voor het plaatsen van drankjes, boeken of accessoires. Het ontwerp voegt een modern accent toe aan de zithoek. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215200 |
|---|---|
| Kleur | grey |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Guangxi wit marmer, papier |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 56 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Vorm | Steen / Keramiek / Marmer |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 25 cm |
Laptoptafel Dulce Marmer – grijs
218,-
Productomschrijving
Een compacte tafel die perfect past naast een bank of fauteuil. Ideaal voor het plaatsen van drankjes, boeken of accessoires. Het ontwerp voegt een modern accent toe aan de zithoek. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215200 |
|---|---|
| Kleur | grey |
| Set | Enkel |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Guangxi wit marmer, papier |
| Breedte | 36 cm |
| Hoogte | 56 cm |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Vorm | Steen / Keramiek / Marmer |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 25 cm |








