Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Lampenkappen Lampenkap Zena – kleur Beige leopard 50cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Opvallende lampenkap van 50 cm met een beige luipaardprint, ideaal als eyecatcher in elk interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 214485 |
|---|---|
| Kleur | beige leopard |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 50 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Lampenkap Zena – kleur Beige leopard 50cm
141,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Opvallende lampenkap van 50 cm met een beige luipaardprint, ideaal als eyecatcher in elk interieur.
Specificaties
| Artikelnummer | 214485 |
|---|---|
| Kleur | beige leopard |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 50 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Amber34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen




