Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Lampenkappen Lampenkap Zena – kleur Beige leopard 40cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Deze lampenkap van 40 cm met subtiele luipaardprint in beige geeft karakter aan je verlichting.
Specificaties
| Artikelnummer | 214484 |
|---|---|
| Kleur | beige leopard |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Lampenkap Zena – kleur Beige leopard 40cm
92,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Deze lampenkap van 40 cm met subtiele luipaardprint in beige geeft karakter aan je verlichting.
Specificaties
| Artikelnummer | 214484 |
|---|---|
| Kleur | beige leopard |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |




