Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Lampenkappen Lampenkap Philou kleur Naturel 55 x 25 cm
Productomschrijving
Lampenkap Philou in de kleur trendy nature brengt rust en warmte in huis met een natuurlijke uitstraling die moeiteloos aansluit bij diverse interieurstijlen. Verkrijgbaar in medium en XL formaat én in een rechthoekige vorm, is deze kap veelzijdig te combineren met verschillende lampenvoeten.
Specificaties
| Artikelnummer | 213413 |
|---|---|
| Kleur | trendy nature |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 25 cm |
Lampenkap Philou kleur Naturel 55 x 25 cm
99,-
Productomschrijving
Lampenkap Philou in de kleur trendy nature brengt rust en warmte in huis met een natuurlijke uitstraling die moeiteloos aansluit bij diverse interieurstijlen. Verkrijgbaar in medium en XL formaat én in een rechthoekige vorm, is deze kap veelzijdig te combineren met verschillende lampenvoeten.
Specificaties
| Artikelnummer | 213413 |
|---|---|
| Kleur | trendy nature |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 25 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeWandlamp Ovo – Zwart69,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen







