Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Lampenkappen Lampenkap Marly kleur Crème 50 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Lampenkap Marly lovely cream 50Ø biedt dezelfde strakke uitstraling in een groter formaat. Ideaal voor vloerlampen of grote statement bases. Ook verkrijgbaar in kleiner formaat.
Specificaties
| Artikelnummer | 214140 |
|---|---|
| Kleur | Lovely Cream |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 50 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Lampenkap Marly kleur Crème 50 cm
116,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Lampenkap Marly lovely cream 50Ø biedt dezelfde strakke uitstraling in een groter formaat. Ideaal voor vloerlampen of grote statement bases. Ook verkrijgbaar in kleiner formaat.
Specificaties
| Artikelnummer | 214140 |
|---|---|
| Kleur | Lovely Cream |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 38 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 50 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeHanglamp Aya 3 Ø45 – Naturel139,-Niet op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Amber34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen






