Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Lampenkappen Lampenkap Live Geweven stof, 40cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Lampenkap Live trendy rose 40Ø is een middelgrote versie met een frisse, moderne uitstraling. Ideaal voor tafel- of staande lampen.
Specificaties
| Artikelnummer | 214134 |
|---|---|
| Kleur | Trendy Rose |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Lampenkap Live Geweven stof, 40cm
99,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Lampenkap Live trendy rose 40Ø is een middelgrote versie met een frisse, moderne uitstraling. Ideaal voor tafel- of staande lampen.
Specificaties
| Artikelnummer | 214134 |
|---|---|
| Kleur | Trendy Rose |
| Materiaal | IJzer, 100% Polyester |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |







