Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Lampenkappen Lampenkap Jaylinn kleur Zwart 40 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Lampenkap Jaylinn in zwart heeft een krachtige, moderne uitstraling en zorgt voor een stijlvol contrast in elk interieur. Verkrijgbaar in medium en XL formaat is deze kap ideaal voor wie op zoek is naar een statement piece met tijdloze klasse.
Specificaties
| Artikelnummer | 213409 |
|---|---|
| Kleur | Black |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Lampenkap Jaylinn kleur Zwart 40 cm
103,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Lampenkap Jaylinn in zwart heeft een krachtige, moderne uitstraling en zorgt voor een stijlvol contrast in elk interieur. Verkrijgbaar in medium en XL formaat is deze kap ideaal voor wie op zoek is naar een statement piece met tijdloze klasse.
Specificaties
| Artikelnummer | 213409 |
|---|---|
| Kleur | Black |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 40 cm |





