Home Zitmeubels Fauteuils Draaibare fauteuils Kids Draaifauteuil Jackie Lovely stof, kleur Crème
Productomschrijving
Draaistoel Jackie voor kinderen is een speelse en comfortabele stoel met zachte bekleding, perfect voor de kinderkamer of speelhoek. Dankzij het draaibare onderstel en het knusse design is deze kinderstoel niet alleen functioneel, maar ook een leuke blikvanger in huis — leverbaar in verschillende stoffen zoals lovely cream en sheep nature.
Specificaties
| Artikelnummer | 213300 |
|---|---|
| Kleur | Lovely Cream |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Hoogte | 64 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Kids Draaifauteuil Jackie Lovely stof, kleur Crème
334,-
Productomschrijving
Draaistoel Jackie voor kinderen is een speelse en comfortabele stoel met zachte bekleding, perfect voor de kinderkamer of speelhoek. Dankzij het draaibare onderstel en het knusse design is deze kinderstoel niet alleen functioneel, maar ook een leuke blikvanger in huis — leverbaar in verschillende stoffen zoals lovely cream en sheep nature.
Specificaties
| Artikelnummer | 213300 |
|---|---|
| Kleur | Lovely Cream |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Metaal, 100% Polyester, Multiplex, schuim, staal |
| Hoogte | 64 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Draaibaar | Draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Sharon Bouclé – Zand579,-Op voorraad 2-5 werkdagen
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen










