Home Merken LOFT24 LOFT24 Kapstokken Kapstok Tenaro Hoedenplank en roede 10 haken – Graphite
Productomschrijving
Loft24 Kapstok Tenaro – Graphite met hoedenplank en roede
Deze strakke Kapstok Tenaro is uitgevoerd in 3D melamine in de kleur graphite en biedt ruimte aan 10 haken voor jassen en accessoires. De geïntegreerde hoedenplank en roede maken de kapstok multifunctioneel: gemakkelijk jassen ophangen en ruimte voor mutsen of tassen op de plank. Dankzij het slanke design past hij in elke hal of slaapkamer.
Loft24 Kapstok Tenaro kopen? Bestel online en ontvang de kapstok snel thuis. Kom langs in ons experience center om hem in het echt te bekijken.
Specificaties
| Artikelnummer | 5613/64 |
|---|---|
| Kleur | Grafiet |
| Materiaal | MDF, 3D melamine (grafiet) op MDF, Metalen haken |
| Bijzonderheden | Uitgevoerd met 10 haken |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 27 cm |
Kapstok Tenaro Hoedenplank en roede 10 haken – Graphite
119,95
Productomschrijving
Loft24 Kapstok Tenaro – Graphite met hoedenplank en roede
Deze strakke Kapstok Tenaro is uitgevoerd in 3D melamine in de kleur graphite en biedt ruimte aan 10 haken voor jassen en accessoires. De geïntegreerde hoedenplank en roede maken de kapstok multifunctioneel: gemakkelijk jassen ophangen en ruimte voor mutsen of tassen op de plank. Dankzij het slanke design past hij in elke hal of slaapkamer.
Loft24 Kapstok Tenaro kopen? Bestel online en ontvang de kapstok snel thuis. Kom langs in ons experience center om hem in het echt te bekijken.
Specificaties
| Artikelnummer | 5613/64 |
|---|---|
| Kleur | Grafiet |
| Materiaal | MDF, 3D melamine (grafiet) op MDF, Metalen haken |
| Bijzonderheden | Uitgevoerd met 10 haken |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 27 cm |








