Home Merken LOFT24 LOFT24 Accesoires Kapstok Ferro Antiek Brass Met 12 haken
Productomschrijving
Deze kapstok ‘ferro’ is vervaardigd met een ambachtelijke ferro finish, wat zorgt voor een unieke 3D-structuur die elke ruimte een stijlvolle uitstraling geeft. Met twaalf haken en een roede in een brass antiek finish biedt deze kapstok niet alleen functionaliteit, maar ook een vleugje elegantie aan ieder interieur. Deze kapstok maakt onderdeel uit van de ‘ferro’ serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 3288/30 |
|---|---|
| Kleur | Antiek Brass |
| Materiaal | Metaal in een brass antiek finish |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 12 kg (inclusief verpakking) |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 33 cm |
Kapstok Ferro Antiek Brass Met 12 haken
119,95
Productomschrijving
Deze kapstok ‘ferro’ is vervaardigd met een ambachtelijke ferro finish, wat zorgt voor een unieke 3D-structuur die elke ruimte een stijlvolle uitstraling geeft. Met twaalf haken en een roede in een brass antiek finish biedt deze kapstok niet alleen functionaliteit, maar ook een vleugje elegantie aan ieder interieur. Deze kapstok maakt onderdeel uit van de ‘ferro’ serie.
Specificaties
| Artikelnummer | 3288/30 |
|---|---|
| Kleur | Antiek Brass |
| Materiaal | Metaal in een brass antiek finish |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 12 kg (inclusief verpakking) |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 33 cm |








