Home Merken By-Boo By-Boo Accesoires Kaarshouder Toras Glas – Blauw – 32 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 260075 |
|---|---|
| Kleur | Veelkleurig |
| Materiaal | Glas |
| Bijzonderheden | Dit artikel is mond geblazen en handgemaakt. Dikte verschillen, kleurverschillen en onregelmatigheden in het glas maken deel uit van het fabricageproces. |
| Hoogte | 11 cm |
| Zitdiepte | 32 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 14 cm |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Kaarshouder Toras Glas – Blauw – 32 cm
49,95
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Specificaties
| Artikelnummer | 260075 |
|---|---|
| Kleur | Veelkleurig |
| Materiaal | Glas |
| Bijzonderheden | Dit artikel is mond geblazen en handgemaakt. Dikte verschillen, kleurverschillen en onregelmatigheden in het glas maken deel uit van het fabricageproces. |
| Hoogte | 11 cm |
| Zitdiepte | 32 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 14 cm |










