Home Merken By-Boo By-Boo Accesoires Kaarshouder Marlie Marmerlook – 30 cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 260159 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Resin |
| Bijzonderheden | De kleur van elk product is uniek en kan lichtelijk afwijken, Foodsafe, NOT dishwasherproof, Water resistent |
| Hoogte | 9 cm |
| Zitdiepte | 30 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 9 cm |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Kaarshouder Marlie Marmerlook – 30 cm
39,95
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Specificaties
| Artikelnummer | 260159 |
|---|---|
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Resin |
| Bijzonderheden | De kleur van elk product is uniek en kan lichtelijk afwijken, Foodsafe, NOT dishwasherproof, Water resistent |
| Hoogte | 9 cm |
| Zitdiepte | 30 cm |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 9 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeOphanghaken Curve – Zwart11,95Op voorraad Levertijd: 4 weken







