Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Accessoires Juwelendoos Rex dark – Bruin large
Productomschrijving
Een ruime opbergbox die helpt om accessoires netjes georganiseerd te houden. Tegelijk zorgt de warme uitstraling voor een decoratief accent in de ruimte. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215837 |
|---|---|
| Kleur | dark brown |
| Materiaal | Aluminium, MDF, Rexeen, Suède |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 15 cm |
Juwelendoos Rex dark – Bruin large
59,-
Productomschrijving
Een ruime opbergbox die helpt om accessoires netjes georganiseerd te houden. Tegelijk zorgt de warme uitstraling voor een decoratief accent in de ruimte. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215837 |
|---|---|
| Kleur | dark brown |
| Materiaal | Aluminium, MDF, Rexeen, Suède |
| Lengte | 15 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 9 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 15 cm |










