Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Accessoires Juwelendoos Nyx dark – Bruin large
Productomschrijving
Een opbergbox met een warme uitstraling die helpt om accessoires overzichtelijk te bewaren. Een praktische toevoeging die ook een decoratief accent vormt. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215831 |
|---|---|
| Kleur | dark brown |
| Materiaal | MDF, Resin |
| Lengte | 22 cm |
| Breedte | 22 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 22 cm |
Juwelendoos Nyx dark – Bruin large
95,-
Productomschrijving
Een opbergbox met een warme uitstraling die helpt om accessoires overzichtelijk te bewaren. Een praktische toevoeging die ook een decoratief accent vormt. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215831 |
|---|---|
| Kleur | dark brown |
| Materiaal | MDF, Resin |
| Lengte | 22 cm |
| Breedte | 22 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 22 cm |









