Home Accessoires Juwelenbox Frences Resin Set van 2 stuks
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | -JB-0080 |
|---|---|
| Kleur | Zwart/Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | MDF, Hars |
| Breedte | 18/23.5 cm |
| Hoogte | 6.5/8 cm |
| Gewicht | 2,4 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 26/31 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Juwelenbox Frences Resin Set van 2 stuks
105,- Oorspronkelijke prijs was: 105,-.63,-Huidige prijs is: 63,-.
-40%
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | -JB-0080 |
|---|---|
| Kleur | Zwart/Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | MDF, Hars |
| Breedte | 18/23.5 cm |
| Hoogte | 6.5/8 cm |
| Gewicht | 2,4 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 26/31 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen










