Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Accessoires Huisdierenbed Bingo taupe chenille (Bergen 104 taupe chenille)
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 213293 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | 100% Polyester, plyHout, schuim |
| Breedte | 97 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 9 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 56 cm |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Huisdierenbed Bingo taupe chenille (Bergen 104 taupe chenille)
263,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 213293 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Materiaal | 100% Polyester, plyHout, schuim |
| Breedte | 97 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 9 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 56 cm |
















