Home Merken LOFT24 LOFT24 Kasten LOFT24 Nachtkastjes Hoekrek Angle Massief Acacia hout (inklapbaar)
Productomschrijving
Loft24 Hoekrek Angle
– Inklapbaar ontwerp voor eenvoudig opbergen
– Landelijke stijl die warmte en charme toevoegt
– Gemaakt van duurzaam en robuust Acaciahout
Loft24 Hoekrek Angle kopen of bestellen?
Bestel de Loft24 Hoekrek Angle online en ontvang de hoekrek dezelfde week in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 2247/15ZA |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Massief |
| Breedte | 64 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Vorm | Overige vormen |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
| Diepte | 44 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad
Hoekrek Angle Massief Acacia hout (inklapbaar)
199,- Oorspronkelijke prijs was: 199,-.149,-Huidige prijs is: 149,-.
Productomschrijving
Loft24 Hoekrek Angle
– Inklapbaar ontwerp voor eenvoudig opbergen
– Landelijke stijl die warmte en charme toevoegt
– Gemaakt van duurzaam en robuust Acaciahout
Loft24 Hoekrek Angle kopen of bestellen?
Bestel de Loft24 Hoekrek Angle online en ontvang de hoekrek dezelfde week in huis.
Specificaties
| Artikelnummer | 2247/15ZA |
|---|---|
| Kleur | Naturel |
| Materiaal | Massief |
| Breedte | 64 cm |
| Hoogte | 148 cm |
| Vorm | Overige vormen |
| Merk | Loft24 |
| Aanbevolen onderhoud | Afnemen met een lichtvochtige doek |
| Diepte | 44 cm |
Onderhoud
Handig bij je bestelling
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeZelfklevende Viltstrook – 10 x 100cm9,95Op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFurniture Care Oravilt 40 stuks – 22mm4,95Op voorraad











