Home Merken By-Boo By-Boo Hockers & Poefs Hocker Omla – Taupe
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 250365 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Stof, foam & hout |
| Bijzonderheden | Maximum draagkracht 100KG. Stofnaam Fluff |
| Breedte | 42,5 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Gewicht | 7,5 kg (inlusief verpakking) |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 42,5 cm |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 717 klanten
Hocker Omla – Taupe
149,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 250365 |
|---|---|
| Kleur | Taupe |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Stof, foam & hout |
| Bijzonderheden | Maximum draagkracht 100KG. Stofnaam Fluff |
| Breedte | 42,5 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Gewicht | 7,5 kg (inlusief verpakking) |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | regelmatig stofzuigen |
| Diepte | 42,5 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen








