Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Hanglampen Hanglamp Yosie 13-lamps, kleur Brushed Gold
Productomschrijving
De Yosie hanglamp is een prachtige lichtbron in elke kamer. In de 13 bolletjes zitten 13 verschillende lampen. De stevige ijzeren structuur heeft een goudkleurige afwerking die het een vleugje glamour geeft. Veelzijdig en functioneel met een vintage stijl. Ook beschikbaar in het zwart. De fitting is van het type G9. Lampen niet inbegrepen.
Specificaties
| Artikelnummer | 211189 |
|---|---|
| Kleur | Brushed Gold |
| Materiaal | Glas, IJzer |
| Breedte | 76 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 76 cm |
| Type fitting | G9 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 13 |
Hanglamp Yosie 13-lamps, kleur Brushed Gold
462,-
Productomschrijving
De Yosie hanglamp is een prachtige lichtbron in elke kamer. In de 13 bolletjes zitten 13 verschillende lampen. De stevige ijzeren structuur heeft een goudkleurige afwerking die het een vleugje glamour geeft. Veelzijdig en functioneel met een vintage stijl. Ook beschikbaar in het zwart. De fitting is van het type G9. Lampen niet inbegrepen.
Specificaties
| Artikelnummer | 211189 |
|---|---|
| Kleur | Brushed Gold |
| Materiaal | Glas, IJzer |
| Breedte | 76 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 76 cm |
| Type fitting | G9 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 13 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeWandlamp Ovo – Zwart69,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen




