Home Verlichting Hanglampen Hanglamp Solaria 4-lamps – copper
Productomschrijving
Een hanglamp die de ruimte meteen een luxe sfeer geeft. Het licht verdeelt zich mooi en zorgt voor een warme uitstraling boven tafel. Perfect als blikvanger in een hotel-chique interieur. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215709 |
|---|---|
| Kleur | copper |
| Materiaal | Glas, IJzer, messing |
| Breedte | 63 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Gewicht | 18 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 63 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 4 |
Hanglamp Solaria 4-lamps – copper
840,-
Productomschrijving
Een hanglamp die de ruimte meteen een luxe sfeer geeft. Het licht verdeelt zich mooi en zorgt voor een warme uitstraling boven tafel. Perfect als blikvanger in een hotel-chique interieur. Het ontwerp laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen en zorgt voor een rustige balans in de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 215709 |
|---|---|
| Kleur | copper |
| Materiaal | Glas, IJzer, messing |
| Breedte | 63 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Gewicht | 18 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 63 cm |
| Type fitting | E27 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 4 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Zwart34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeHanglamp Aya 3 Ø45 – Naturel139,-Niet op voorraad






