Home Merken LOFT24 LOFT24 Verlichting Hanglamp Serene Glas en beige metaal, 4+3-lamps
Productomschrijving
Hanglamp Serene heeft een beige armatuur en plafondplaat, gecombineerd met vier amberkleurige glazen kappen die warm en sfeervol licht verspreiden. De drie slanke metalen pendels geven direct licht op de eettafel en geven het ontwerp een moderne en elegante uitstraling. Iedere lamp is afzonderlijk verstelbaar tot 150 cm, ideaal om de compositie af te stemmen op de ruimte. Voor een optimaal resultaat worden lichtbronnen 8485 (3×), 8465 (2×) en 8473 (2×) geadviseerd.
Specificaties
| Artikelnummer | 6023/43 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Amberkleurige glazen kappen en metalen pendels |
| Bijzonderheden | In hoogte verstelbaar, maximaal 150 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 45 cm |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 7 |
Hanglamp Serene Glas en beige metaal, 4+3-lamps
299,-
Productomschrijving
Hanglamp Serene heeft een beige armatuur en plafondplaat, gecombineerd met vier amberkleurige glazen kappen die warm en sfeervol licht verspreiden. De drie slanke metalen pendels geven direct licht op de eettafel en geven het ontwerp een moderne en elegante uitstraling. Iedere lamp is afzonderlijk verstelbaar tot 150 cm, ideaal om de compositie af te stemmen op de ruimte. Voor een optimaal resultaat worden lichtbronnen 8485 (3×), 8465 (2×) en 8473 (2×) geadviseerd.
Specificaties
| Artikelnummer | 6023/43 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Amberkleurige glazen kappen en metalen pendels |
| Bijzonderheden | In hoogte verstelbaar, maximaal 150 cm |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Gewicht | 9 kg |
| Merk | Loft24 |
| Diepte | 45 cm |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 7 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Zwart34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen











