Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Hanglampen Hanglamp Mula 120cm kleur Brons
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 212989 |
|---|---|
| Kleur | Brons |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | IJzer, kristalglas |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | In hoogte verstelbaar, maximaal 150 cm |
| Gewicht | 16 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 20 cm |
| Type fitting | E14 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 6 |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Hanglamp Mula 120cm kleur Brons
609,-
In nabestelling
(verwacht 10/08/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 212989 |
|---|---|
| Kleur | Brons |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | IJzer, kristalglas |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | In hoogte verstelbaar, maximaal 150 cm |
| Gewicht | 16 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 20 cm |
| Type fitting | E14 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 6 |




