Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Hanglampen Hanglamp Flyn LED 125cm kleur Brushed Gold
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 211188 |
|---|---|
| Kleur | Geborsteld Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Glas, IJzer |
| Breedte | 125 cm |
| Hoogte | In hoogte verstelbaar, maximaal 160 cm |
| Gewicht | 52 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 32 cm |
| Type fitting | LED (ingebouwd) |
| Lichtbron | Inclusie lichtbron |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Hanglamp Flyn LED 125cm kleur Brushed Gold
903,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 211188 |
|---|---|
| Kleur | Geborsteld Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Glas, IJzer |
| Breedte | 125 cm |
| Hoogte | In hoogte verstelbaar, maximaal 160 cm |
| Gewicht | 52 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 32 cm |
| Type fitting | LED (ingebouwd) |
| Lichtbron | Inclusie lichtbron |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Edi 9.5 cm – 6W Dimbaar7,95Niet op voorraad
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Amber34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen





