Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Hanglampen Hanglamp Desire Crystal 49cm kleur Brushed Gold
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 210848 |
|---|---|
| Kleur | Geborsteld Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Chrystal glas en goudkleurig ijzer |
| Breedte | 49 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 13 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 49 cm |
| Type fitting | E14 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 4 |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Hanglamp Desire Crystal 49cm kleur Brushed Gold
582,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 210848 |
|---|---|
| Kleur | Geborsteld Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Chrystal glas en goudkleurig ijzer |
| Breedte | 49 cm |
| Hoogte | 35 cm |
| Gewicht | 13 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 49 cm |
| Type fitting | E14 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 4 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeWandlamp Ovo – Zwart69,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen




