Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Hanglampen Hanglamp Chloe Glas 60 x 60cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 212078 |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Glas en ijzer |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Gewicht | 2,34 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 60 cm |
| Type fitting | E14 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 13 |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Hanglamp Chloe Glas 60 x 60cm
1.628,-
In nabestelling
(verwacht 11/05/2026)
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 212078 |
|---|---|
| Kleur | Goud |
| Zelf monteren? | Eenvoudig zelf in elkaar te zetten |
| Materiaal | Glas en ijzer |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Gewicht | 2,34 |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 60 cm |
| Type fitting | E14 |
| Lichtbron | Exclusief lichtbron |
| Aantal fittingen | 13 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeLedlamp Lumi – Zwart34,95Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen





