Home Tafels Bijzettafels Alle bijzettafels Half Ovale Bijzettafel Marwood Marmer en mangohout, 44 x 44cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 260251 |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Mango hout & marmer |
| Bijzonderheden | Maximum draagkracht 10 kg |
| Hoogte | 44 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Vorm | Rond |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 44 cm |
| Type fitting | 8721274909852 |
By-Boo
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 716 klanten
Half Ovale Bijzettafel Marwood Marmer en mangohout, 44 x 44cm
219,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Specificaties
| Artikelnummer | 260251 |
|---|---|
| Kleur | Natuurlijk |
| Set | Enkel |
| Materiaal | Mango hout & marmer |
| Bijzonderheden | Maximum draagkracht 10 kg |
| Hoogte | 44 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Vorm | Rond |
| Merk | By-Boo |
| Aanbevolen onderhoud | Schoonmaken met een vochtige/droge doek |
| Diepte | 44 cm |
| Type fitting | 8721274909852 |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeSalontafel Steven Mangohout 50 x 50 cm139,-Niet op voorraad







