Home Accessoires Spiegels Alle spiegels Gebogen Spiegel Calvo Marmer en travertinlook 100 x 55cm
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Productomschrijving
Spiegel Calvo heeft een gebogen vorm en een frame met een grijze faux travertin afwerking. Een verfijnde wandspiegel die textuur en zachtheid toevoegt aan elke kamer.
Specificaties
| Artikelnummer | 214114 |
|---|---|
| Kleur | grey |
| Materiaal | IJzer, MDF, Faux Travertine, Guangxi wit marmer, papier |
| Lengte | 4 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Richmond Interiors
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Gebogen Spiegel Calvo Marmer en travertinlook 100 x 55cm
567,-
Op voorraad
Levertijd: 2-6 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Productomschrijving
Spiegel Calvo heeft een gebogen vorm en een frame met een grijze faux travertin afwerking. Een verfijnde wandspiegel die textuur en zachtheid toevoegt aan elke kamer.
Specificaties
| Artikelnummer | 214114 |
|---|---|
| Kleur | grey |
| Materiaal | IJzer, MDF, Faux Travertine, Guangxi wit marmer, papier |
| Lengte | 4 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Merk | Richmond Interiors |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Charlotte Bouclé Taupe469,-Op voorraad 1-5 werkdagen






