Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Fauteuils Fauteuil Tuscany – – Beige
Productomschrijving
Een loungestoel met een rustige en verfijnde uitstraling. De beige blockweave bekleding zorgt voor een warme en tijdloze basis. De comfortabele vorm nodigt uit tot ontspannen zitten en maakt het model geschikt als subtiel accent binnen de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 216049 |
|---|---|
| Kleur | beige blockweave |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 99 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Zitdiepte | 69 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Gewicht | 36 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 103 cm |
Fauteuil Tuscany – – Beige
893,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een rustige en verfijnde uitstraling. De beige blockweave bekleding zorgt voor een warme en tijdloze basis. De comfortabele vorm nodigt uit tot ontspannen zitten en maakt het model geschikt als subtiel accent binnen de ruimte.
Specificaties
| Artikelnummer | 216049 |
|---|---|
| Kleur | beige blockweave |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam |
| Breedte | 99 cm |
| Hoogte | 74 cm |
| Zitdiepte | 69 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Gewicht | 36 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 103 cm |








