Home Zitmeubels Fauteuils Ronde fauteuils Fauteuil Reza Bouclé en bruin eikenhout – Beige
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijst
Toevoegen aan verlanglijstje
Specificaties
| Artikelnummer | 96509 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Stof, foam, metaal & eiken hout |
| Breedte | 75 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Zitdiepte | 58 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Diepte | 80 cm |
Eleonora
Betaal direct, achteraf of bij levering aan de chauffeur
Gratis bezorging vanaf €100,- (Sale items uitgesloten)
Ruime voorraad
Laagste prijsgarantie
8.7/10 door 720 klanten
Fauteuil Reza Bouclé en bruin eikenhout – Beige
479,-
Op voorraad
Levertijd: 2-5 werkdagen
Te bezichtigen in
Nee, dit artikel is niet aanwezig in onze Concept store
Specificaties
| Artikelnummer | 96509 |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | Stof, foam, metaal & eiken hout |
| Breedte | 75 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Zitdiepte | 58 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Armleuning | Zonder armleuning |
| Diepte | 80 cm |
Gerelateerde producten
-
Toevoegen aan verlanglijstjeVerwijderen van verlanglijstToevoegen aan verlanglijstjeFauteuil Hug – Beige699,-Op voorraad Levertijd: 2-5 werkdagen

















