Home Merken Richmond Interiors Richmond Interiors Fauteuils Fauteuil Hannah – Mocca
Productomschrijving
Een loungestoel met een krachtige en eigentijdse uitstraling. De volumineuze vormen geven het ontwerp een uitgesproken karakter, terwijl de comfortabele zit uitnodigt tot ontspannen momenten. De uitvoering in fire retardant stof maakt het model geschikt voor zowel residentiële als projectmatige toepassingen. Een stijlvol accent waarin comfort en veiligheid samenkomen.
Specificaties
| Artikelnummer | 216113 |
|---|---|
| Kleur | mocca chunky |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 91 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Zitdiepte | 58 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 82 cm |
Fauteuil Hannah – Mocca
733,-
Productomschrijving
Een loungestoel met een krachtige en eigentijdse uitstraling. De volumineuze vormen geven het ontwerp een uitgesproken karakter, terwijl de comfortabele zit uitnodigt tot ontspannen momenten. De uitvoering in fire retardant stof maakt het model geschikt voor zowel residentiële als projectmatige toepassingen. Een stijlvol accent waarin comfort en veiligheid samenkomen.
Specificaties
| Artikelnummer | 216113 |
|---|---|
| Kleur | mocca chunky |
| Zelf monteren? | Volledig afgemonteerd geleverd |
| Materiaal | 100% Polyester, grenen, Multiplex, Pu Foam, Rubberhout |
| Breedte | 91 cm |
| Hoogte | 72 cm |
| Zitdiepte | 58 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 64 cm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Draaibaar | Niet draaibaar |
| Merk | Richmond Interiors |
| Diepte | 82 cm |








